Tydzień otwarty oraz lekcje pokazowe

Już od 15 do 18 września 2020 r. zapraszamy Państwa na Tydzień Otwarty w trakcie którego będą mogli Państwo poznać metody nauczania języków u naszej szkole. Harmonogram lekcji pokazowych oraz zapisy:

15.09 – Dzień Hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży w trakcie którego odbędzie się lekcja pokazowa metody bezpośredniej, więcej szczegółów oraz zapisy tutaj.

16.09 – Dzień Angielskiego dla dorosłych w trakcie którego odbędzie się lekcja pokazowa metody bezpośredniej, więcej szczegółów oraz zapisy tutaj.  W tym terminie będzie można rozwiązać bezpłatny test poziomujący.

17.09 – Dzień Angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat w trakcie którego odbędą się lekcje pokazowe metody Teddy Eddie, więcej szczegółów oraz zapisy tutaj.

18.09 – Dzień Hiszpańskiego dla dzieci i nastolatków w trakcie którego odbędą się lekcje pokazowe metody Colorin Colorado, więcej szczegółów oraz zapisy tutaj.

Pełna oferta kursów: