Język angielski dla dzieci 8 – 12 lat Picaro English

Strona główna / Język angielski dla dzieci 8 – 12 lat Picaro English
Język angielski dla dzieci 8 – 12 lat Picaro English

Picaro to kurs zaprojektowany specjalnie dla dzieci przez ekspertów od edukacji i technologii we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim. Oprócz zajęć z nauczycielem dzieci mają stały dostęp do kursu online w formie fascynujących gier z zabawnymi postaciami z Fox International, które motywują i inspirują młodych uczniów do nauki. Treści w podręcznikach i grach online są kompatybilne, co zapewnia dzieciom bezproblemową, naturalną i najskuteczniejszą naukę j. angielskiego.

Uczniowie przemierzają planety w bajkowej galaktyce Picaro, angażują się w proces nauki i autonomicznie rozwijają wszystkie kompetencje językowe z naciskiem na praktyczną umiejętność komunikacji w j. angielskim.

Co oferujemy?

Kurs składa się z:

podręcznika oraz ćwiczeń zintegrowanych z aplikacją
w formie gier zawierających treści kursu

Kursy odbywają się w grupach 5-8 osobowych.

Harmonogram:

Grupy poziomowane 8 – 12 lat
Ilość spotkań: 32/62
Czas trwania lekcji: 60 min
Ilość spotkań w tygodniu: 1/2 razy w tygodniu

Dzięki ciekawej i nowoczesnej formie nauki oraz systemom motywującym w postaci zdobywanych gwiazdek i pieczątek uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach online jak i stacjonarnych. Skuteczność kursu Picaro potwierdzają rodzice i nauczyciele w ponad 50 krajach na całym świecie. Jesteśmy wielkimi zwolennikami technologii w edukacji, ale nigdy nie zapominamy o znaczeniu nauczycieli i rodziców w procesie edukacji dzieci. Licencjonowani nauczyciele Picaro są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi, a rodzice umożliwiają dzieciom kontakt z językiem angielskim w domu poprzez dostęp do kursu online. Rodzice otrzymują także systematycznie informacje na temat postępów dziecka.

Picaro English Kids i Junior oraz Picaro English Academy

Zajęcia Picaro English Kids oraz Junior przeznaczone są dla dzieci wieku 8-12 lat i odbywają się raz w tygodniu po 60 minut. Kurs Picaro English Academy obejmuje m.in. przygotowanie do pierwszych egzaminów Cambridge. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Picaro English Kids oraz Junior (zajęcia raz w tygodniu po 60 minut):

• 10 rat x 189 PLN

• 2 raty 945 PLN

Piacro English Academy (zajęcia dwa razy w tygodniu po 60 minut):

• 10 rat x 268 PLN

• 2 raty 1340 PLN

W ramach kursu uczeń otrzymuje:

Podręcznik oraz wszystkie niezbędne materiały

Dostęp do aplikacji powiązanej z treścią kursu

Zapisy:

Wybierz poziom