Teddy Eddie ABC angielski dla dzieci 5-6 lat

Teddy Eddie ABC to kurs, który ma przede wszystkim zbudować w dziecku miłość do języka angielskiego, wtedy motywacja zostanie z nim na lata! Dzieci w wieku 5-6 lat mają już angielski w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słówka w języku angielskim. My chcemy maksymalnie wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci, więc nasza nauka idzie o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w 100 % po angielsku), dużo nagrań (piosenki, wierszyki, bajeczki) oraz słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach – to nasza definicja języka angielskiego dla przedszkolaków. Kiedy w zerówce rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta również pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

Kurs zawiera:

• bogaty zestaw kursanta z poradnikiem dla rodziców
  • dostęp do wirtualnego placu zabaw z grami
  • 60 lekcji 2x 45 min w tygodniu

W ramach kursu dziecko pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach. Będzie odgrywać scenki oraz grać w gry wymagające użycia języka angielskiego. Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Dodatkowo poziom ABC zawiera moduł czytania globalnego.

WIĘCEJ O METODZIE – TUTAJ!

Co to jest czytanie globalne?

Nalepsza opcja na rynku w atrakcyjnej cenie!

Gwarancja bezkosztowej rezygnacji!

• 10 rat, pierwsza rata 279 PLN, kolejne 179 PLN

• Cena 1790 PLN zawiera rabat - 100 PLN

W ramach kursu otrzymujesz:

Dostęp do wirtualnego placu zabaw

Bogaty zestaw kursanta!

Poradnik dla rodziców.

Zapisz już dziś nowego kursanta Teddy Eddie!

Wiek Dziecka

Masz pytania? Chcesz zapisać się na lekcję pokazową? Zadzwoń! t. 515-120-029