Dla firm

Strona główna / Dla firm

Oferujemy Państwu prowadzenie zajęć licencjonowaną Metodą bezpośrednią Direct Language LAB. Jest to metoda nauki języka skoncentrowana przede wszystkim na mówieniu. Metoda polega na zaplanowanej i kontrolowanej przez lektorów konwersacji, prowadzonej na zajęciach w bardzo szybkim tempie. Jej celem jest natychmiastowe przełamanie bariery w mówieniu, wypracowanie prawidłowych nawyków myślenia w obcym języku i w rezultacie płynna komunikacja językowa. Metoda bezpośrednia jest uznawana za najszybszą i najskuteczniejszą metodę nauczania języka obcego.

Direct Language Lab

Metoda bezpośrednia wzoruje się na naturalnych etapach rozwoju człowieka towarzyszących nauce języka. Słuchacz słyszy słowa i zwroty wymawiane przez lektora, wymawia je odpowiadając na pytanie lektora. Znajomość zasad gramatycznych pojawia się z biegiem czasu: potrzebne zagadnienia gramatyczne poznajemy podczas lekcji, ćwicząc je od razu w praktyce w zdaniach, natomiast co jakiś czas robione są lekcje gramatyczne, poświęcone w całości utrwaleniu i wyjaśnieniu gramatyki. Słuchacz aktywnie uczestniczy w lekcji i mówi po hiszpańsku kilka razy więcej, niż w innych metodach nauczania. Dzięki takiej strukturze lekcji oraz jej maksymalnemu wykorzystaniu metoda bezpośrednia znacznie skraca czas nauki. Zaletą metody bezpośredniej, opartej na modelu pracy ustnej „pytanie – odpowiedź”, jest niewątpliwie przełamywanie nieśmiałości w mówieniu. Słuchacz od początku jest zmuszony do mówienia, w konsekwencji czego szybko pokonuje lęk przed mówieniem.

Platforma e-learningowa

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej.

Dzięki niej można poznać różne akcenty – nauczyć się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie ma w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie jest do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczy się różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.
Każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, a Słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis

Gwarantujemy:

 • swobodne formułowanie wypowiedzi ustnych i pisemnych,
 • przełamanie bariery komunikacyjnej,
 • rozumienia wypowiedzi w języku obcym,
 • posługiwania się licznymi zwrotami w języku obcym już od pierwszych zajęć.

Dostęp do fiszek na komputer, tablet lub telefon oraz do platformy e-learningowej.

Podręcznik

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego:

  Język:

  Imię:

  Telefon:

  Email:

  Termin:

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.