Jaki kurs wybrać?

Strona główna / Jaki kurs wybrać?

Najpopularniejsze języki na świecie

Przedstawiamy infografiki, oraz kilka informacji dotyczących kursów w naszej szkole. Chętnie pomożemy w wyborze właściwego!

0mln Mandaryński
1,3 mld mówiących
0mln Hindi/urdu
970 mln mówiących
0mln Hiszpański
550 mln mówiących
0mln Angielski
1,8 mld mówiących
0mln Arabski
260 mln mówiących
0mln Portugalski
230 mln mówiących
0mln Bengalski
253 mln mówiących
0mln Rosyjski
300 mln mówiących
0mln Japoński
130 mln mówiących
0mln Punjabi
120 mln mówiących

Jakie języki znają polacy?

57%
Angielski
34%
Rosyjski
25%
Niemiecki
4%
Francuski
2%
Włoski
2%
Hiszpański

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i predyspozycji. Jeżeli chcesz doskonalić język, który już znasz odpowiedni może okazać się dla Ciebie kurs konwersacyjny metodą bezpośrednią. Jeżeli chcesz poznać nowy język w szybkim czasie wybierz kurs intensywny, natomiast jeżeli nie dysponujesz zbyt dużo wolnym czasem wybierz kurs z modułem e-learningowym.

Tak! Możesz wybrać kurs zarówno dla dzieci, młodzieży lub dorosłych i uczyć się angielskiego i hiszpańskiego „od zera”.

Jeżeli nie wiesz na jakim poziomie są Twoje umiejętności językowe – nie przejmuj się! Otrzymasz od nas link, z testem online, dzięki któremu dowiesz się jaki jest Twój poziom znajomości języka obcego i wybierzesz odpowiedni dla siebie kurs.

Tak! Dołożymy wszelkich starań, żeby wpasować się w Twój grafik. Przy zapisie online możesz zasugerować Nam jakie terminy są dla Ciebie odpowiednie.

Zapisy przyjmowane są cały czas. Grupy najczęściej tworzone są we wrześniu oraz czerwcu i wtedy najszybciej zaczniesz swój kurs językowy. Jeśli jednak zdecydujesz się aplikować w innym terminie dołożymy wszelkich starań, żeby w jak najszybszym czasie stworzyć grupę i rozpocząć kurs.

To metoda nauczania, która oprócz tradycyjnych zajęć z lektorem obejmuje również elementy nauczania zdalnego – online, na platformach e-learningowych. Taka forma przyśpiesza i uatrakcyjnia przyswajanie języka obcego.

Nie! W zależności od wyboru kursu wszystkie moduły zawarte w treści kursu są darmowe dla kursantów.

Grupy liczą od 3 do 8 osób. Możesz też wybrać opcję zajęć indywidualnych.

Wszystko zależy od kursu, który wybierzesz. Możesz zdecydować ile razy w tygodniu chcesz uczęszczać na zajęcia i jak długie mają być zajęcia: raz, bądź dwa w tygodniu po 45, 60 lub 90 min. To Ty dopasowujesz odpowiednią dla Ciebie formułę kursu!

Kursy odbywają się na czterech różnych poziomach:

A1 – od podstaw, A2 – dla początkujących, B1 – dla średnio-zaawansowanych, B2 – dla zaawansowanych

Kurs możesz opłacać przelewem bądź gotówką: miesięcznie, semestralnie bądź rocznie. W zależności od Twoich wymagań, w każdej chwili możesz zmienić formę płatności. Przy wpłatach semestralnych oraz rocznych przewidywane są rabaty.

Potrzebujesz więcej informacji?