Język angielski metodą bezpośrednią Direct Language Lab

Strona główna / Język angielski metodą bezpośrednią Direct Language Lab
Język angielski metodą bezpośrednią Direct Language Lab

Metoda bezpośrednia Direct Language LAB jest skoncentrowana przede wszystkim na mówieniu. Polega ona na zaplanowanej i kontrolowanej przez lektorów konwersacji, prowadzonej na zajęciach w bardzo szybkim tempie. Jej celem jest natychmiastowe przełamanie bariery w mówieniu, wypracowanie prawidłowych nawyków myślenia w obcym języku i w rezultacie: płynna komunikacja. Metoda bezpośrednia jest uznawana za najszybszą i najskuteczniejszą metodę nauczania języka angielskiego.

Direct Language Lab

Metoda bezpośrednia wzoruje się na naturalnych etapach rozwoju człowieka towarzyszących nauce języka. Słuchacz słyszy słowa i zwroty wymawiane przez lektora, wymawia je odpowiadając na pytanie lektora. Znajomość zasad gramatycznych pojawia się z biegiem czasu: potrzebne zagadnienia gramatyczne poznajemy podczas lekcji, ćwicząc je od razu w praktyce w zdaniach, natomiast co jakiś czas robione są lekcje gramatyczne, poświęcone w całości utrwaleniu i wyjaśnieniu gramatyki. Słuchacz aktywnie uczestniczy w lekcji i mówi po angielsku kilka razy więcej, niż w innych metodach nauczania. Dzięki takiej strukturze lekcji oraz jej maksymalnemu wykorzystaniu metoda bezpośrednia znacznie skraca czas nauki. Zaletą metody bezpośredniej, opartej na modelu pracy ustnej „pytanie – odpowiedź”, jest niewątpliwie przełamywanie nieśmiałości w mówieniu. Słuchacz od początku jest zmuszony do mówienia, w konsekwencji czego szybko pokonuje lęk przed mówieniem.

Platforma e-learningowa

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej.

Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.
Każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, a Słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis

Nauczysz się!

Cechy kursu:

Kurs przeznaczony dla: dorosłych
Poziom kursu: A1 – od podstaw, A2 – dla początkujących, B1 – dla średnio – zaawansowanych, B2 – dla zaawansowanych
Ilość spotkań: 32
Czas trwania lekcji: 90 min
Ilość spotkań w miesiącu: 2 – 5 (w zależności od przerw świątecznych)

Gwarancja bezkosztowej rezygnacji

Zajęcia 1 x w tygodniu po 90 min w grupach 4 – 8 osób

Miesięcznie

PLN 279
 • 10 rat x 279 PLN

Semestralnie

PLN 1395
 • 2 raty 1395 PLN

W ramach kursu otrzymujesz:

Dostęp do aplikacji na komputer, tablet lub telefon.

Podręcznik

Dodatkowe materiały do nauki

Zapisz się już dziś!

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Wybierz kurs (wymagane)

  Wybierz poziom

  Nr telefonu (wymagane)

  Email (wymagane)

  Preferowany dzień tygodnia

  Preferowana godzina

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Masz pytania? Chcesz zapisać się na lekcję pokazową? Zadzwoń! t. 515-120-029