Język angielski metodą bezpośrednią Direct Language Lab

Język angielski metodą bezpośrednią Direct Language Lab

Metoda bezpośrednia Direct Language LAB Jest to metoda nauki języka skoncentrowana przede wszystkim na mówieniu. Metoda polega na zaplanowanej i kontrolowanej przez lektorów konwersacji, prowadzonej na zajęciach w bardzo szybkim tempie. Jej celem jest natychmiastowe przełamanie bariery w mówieniu, wypracowanie prawidłowych nawyków myślenia w obcym języku i w rezultacie płynna komunikacja językowa. Metoda bezpośrednia jest uznawana za najszybszą i najskuteczniejszą metodę nauczania języka angielskiego.

Direct Language Lab

Metoda bezpośrednia wzoruje się na naturalnych etapach rozwoju człowieka towarzyszących nauce języka. Słuchacz słyszy słowa i zwroty wymawiane przez lektora, wymawia je odpowiadając na pytanie lektora. Znajomość zasad gramatycznych pojawia się z biegiem czasu: potrzebne zagadnienia gramatyczne poznajemy podczas lekcji, ćwicząc je od razu w praktyce w zdaniach, natomiast co jakiś czas robione są lekcje gramatyczne, poświęcone w całości utrwaleniu i wyjaśnieniu gramatyki. Słuchacz aktywnie uczestniczy w lekcji i mówi po angielsku kilka razy więcej, niż w innych metodach nauczania. Dzięki takiej strukturze lekcji oraz jej maksymalnemu wykorzystaniu metoda bezpośrednia znacznie skraca czas nauki. Zaletą metody bezpośredniej, opartej na modelu pracy ustnej „pytanie – odpowiedź”, jest niewątpliwie przełamywanie nieśmiałości w mówieniu. Słuchacz od początku jest zmuszony do mówienia, w konsekwencji czego szybko pokonuje lęk przed mówieniem.

Platforma e-learningowa

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej.

Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.
Każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, a Słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis

Nauczysz się!

 • swobodnie formułować ustne i pisemne wypowiedzi,
 • przełamywać bariery komunikacyjne,
 • rozumienia wypowiedzi w języku angielskim,
 • posługiwania się licznymi zwrotami w języku angielskim już od pierwszych zajęć.

Nalepsza opcja na rynku w atrakcyjnej cenie!

Możesz zdecydować jaka forma płatności odpowiada Ci najbardziej!

W każdej chwili możesz ją zmienić, wedle swoich preferencji!

Zajęcia 1 x w tygodniu po 90 min; lub 2 x w tygodniu po 50 min w grupach 4 – 8 osób

 

Miesięcznie

PLN 189
 • 10 rat x 189 PLN

Rocznie

PLN 1790
 • Cena 1790 PLN zawiera rabat - 100 PLN

Semestralnie

PLN 920
 • 2 raty 920 PLN zawierają rabat - 50 PLN

W ramach kursu otrzymujesz:

Dostęp do aplikacji na komputer, tablet lub telefon.

Podręcznik

Dodatkowe materiały do nauki

Zapisz się już dziś!

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Wybierz kurs (wymagane)

  Wybierz poziom

  Nr telefonu (wymagane)

  Email (wymagane)

  Preferowany dzień tygodnia

  Preferowana godzina

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Masz pytania? Chcesz zapisać się na lekcję pokazową? Zadzwoń t. 515-120-029