Półkolonie językowe dla dzieci w wieku 4-7 lat

Strona główna / Półkolonie językowe dla dzieci w wieku 4-7 lat

Półkolonie językowe  dla najmłodszych to specjalnie zaprojektowany program wakacyjny, który łączy naukę języka angielskiego Teddy Eddie on Holiday z radosnymi zabawami i twórczymi aktywnościami. Program skierowany jest do dzieci w wieku 4-7 lat i ma na celu rozwijanie ich umiejętności językowych w atmosferze pełnej zabawy i przygód.

Dwa turnusy i dwa terminy: 22-26.07 oraz 29.07-02.08

Półkolonie Językowe „Aloha Odkrywcy”!

🌞🌍 Aloha Odkrywcy to niezwykłe półkolonie językowe dla dzieci w wieku 4-7 lat, które łączą naukę języka angielskiego z niezapomnianą przygodą!

Co czeka Wasze dzieci?

• Zajęcia językowe: licencjonowany kurs Teddy Eddie on Holiday
  • Kreatywne warsztaty: utrzymane w wakacyjnym klimacie Hawajów
  • Aktywności na świeżym powietrzu: gry sportowe, wycieczki i zabawy ruchowe.
  • Edukacja przez zabawę: poznawanie świata, odkrywanie nowych pasji i rozwijanie umiejętności społecznych.
  • Obiad oraz zdrowe przekąski

Nasze półkolonie to doskonała okazja, aby dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności językowe w praktyczny sposób, nawiązywać nowe przyjaźnie i przeżywać wspaniałe przygody. Zaufaj nam i pozwól, aby Twoje dziecko stało się odkrywcą świata z „Aloha Odkrywcy”!

📅 Terminy: 22-26.07, 08:00-16:00 📍 Lokalizacja: Carlos – Szkoła Języków Obcych 📞 Kontakt: +48 515-120-029 📧 Email: kontakt@carlos.edu.pl

Dołącz do nas i przeżyj wakacje pełne radości i nauki! 🌈🎨✨

Półkolonie Językowe „Planeta Talentów”

🚀🌟 Planeta Talentów zaprasza wszystkie dzieci w wieku 4-7 lat na niezapomniane półkolonie językowe! Nasz program łączy naukę angielskiego z odkrywaniem i rozwijaniem wyjątkowych talentów dzieci.

Co czeka Wasze dzieci?

• Zajęcia językowe: licencjonowany kurs Teddy Eddie on Holiday
  • Kreatywne warsztaty: malowanie, rysowanie, tworzenie rękodzieła – wszystko to, co pobudza wyobraźnię.
  • Zajęcia na świeżym powietrzu: sport, zabawy ruchowe i eksploracja.
  • Obiad oraz zdrowe przekąski

Nasze półkolonie to idealne miejsce, gdzie dzieci mogą uczyć się, bawić i rozwijać swoje talenty w inspirującym i wspierającym środowisku. Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku odkryć magię „Planety Talentów”!

📅 Terminy: 29.07-02.08, 08:00-16:00 📍 Lokalizacja: Carlos – Szkoła Języków Obcych 📞 Kontakt: +48 515-120-029 📧 Email: kontakt@carlos.edu.pl

Dołącz do nas i przeżyj wakacje pełne radości i nauki! 🌈🎨✨

Wypełnij formularz i otrzymaj szczegółowe programy turnusów!

Wiek dziecka(wymagane)

Cena turnusu