Zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków Wrzesień 2022 r.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla dzieci urodzonych pomiędzy IX 2019 a XII 2020 oraz ich opiekunów. Zapisz swoje dziecko na cykl trzech darmowych spotkań i przekonaj się, jak ciekawe mogą być początki przygody z nauką języka angielskiego!

Jak wyglądają zajęcia?

• Lekcje przeznaczone są dla maks. 8 dzieci i 8 opiekunów, którzy mogą uczestniczyć w zajęciach;
  • Cykl spotkań obejmuje 3 zajęcia, każde po ok. 25 min;
  • Każde spotkanie to element całego cyklu, natomiast scenariusze zajęć są tak opracowane, aby uczestnik mógł dołączyć w dowolnym momencie.

Nasze zajęcia adaptacyjne mają na celu oswoić dzieci ze środowiskiem szkoły językowej i przebywaniem z grupą rówieśników. Twój maluszek przekona się, że spędzanie czasu na dodatkowych zajęciach to świetna zabawa. Na dodatek, na koniec każdej lekcji Twoje dziecko otrzyma wyjątkowy certyfikat!

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ W ŚRODY, W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:
07.09, 16:00-16:25,
14.09, 16:00-16:25,
21.09, 16:00-16:25

Zapisz swoje dziecko na zajęcia adaptacyjne:

Wybierz wiek dziecka (wymagane)

Więcej o metodzie Teddy Eddie dla 2-3 latków -> TUTAJ

Strona główna » Zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków Wrzesień 2022 r.