Zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków – Październik 2023

Strona główna / Wszystkie / Kursy / Zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków – Październik 2023

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla dzieci urodzonych pomiędzy  2020 a X 2021 oraz ich opiekunów. Zapisz swoje dziecko na cykl trzech darmowych spotkań i przekonaj się, jak ciekawe mogą być początki przygody z nauką języka angielskiego!

Jak wyglądają zajęcia?

• Lekcje przeznaczone są dla maks. 8 dzieci i 8 opiekunów, którzy mogą uczestniczyć w zajęciach;
  • Cykl spotkań obejmuje 3 zajęcia, każde po ok. 25 min;
  • Każde spotkanie to element całego cyklu, natomiast scenariusze zajęć są tak opracowane, aby uczestnik mógł dołączyć w dowolnym momencie.

Nasze zajęcia adaptacyjne mają na celu oswoić dzieci ze środowiskiem szkoły językowej i przebywaniem z grupą rówieśników. Twój maluszek przekona się, że spędzanie czasu na dodatkowych zajęciach to świetna zabawa. Na dodatek, na koniec każdej lekcji Twoje dziecko otrzyma wyjątkowy certyfikat!

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ WE WTORKI, W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH:

17.10, 16:00-16:25,

24.10, 16:00-16:25,

31.10, 16:00-16:25

Zapisy na zajęcia adaptacyjne

Wybierz wiek dziecka (wymagane)